Översätt

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation

Kontakta lärare

Här hittar du mejladresser till våra lärare.

Almkvist, Fredrik - Lärare SO

fredrik.almkvist@danderyd.se

Andreasson, Frida - Lärare Musik, Mentor 9D 

frida.andreasson@danderyd.se

Apelman, Monke - Lärare Trä- och metallslöjd, Mentor 9A 

monke.apelman@danderyd.se

Berglund, Stefan - Lärare Ma/NO, Mentor 8D

stefan.berglund@danderyd.se

Bergström, Rasmus - Lärare ENG, Mentor 8E

rasmus.bergstrom@danderyd.se

Billger, Maria - Lärare Ma/NO, Mentor 7F

maria.billger@danderyd.se

Bjarneby, Emma - Lärare SPA, Mentor 9E

emma.bjarneby@danderyd.se

Carlgren, Olle - Lärare Ma/NO, Mentor 7D

olle.carlgren@danderyd.se

Davidsson, Maria - Lärare Ma/NO, Mentor 9C 

maria.davidsson@danderyd.se

Demir, Suheyla - Lärare Ma/NO, Mentor 7A

suheyla.demir@danderyd.se

Eldin Ericsson, Johanna - Lärare Ma/NO, Mentor 9D

johanna.eldinericsson@danderyd.se

Falk Johansson, Fredrik - Lärare SO, Mentor 7A

fredrik.falk-johansson@danderyd.se

Gerdin, Kerstin - Lärare Textilslöjd, Mentor 7D

kerstin.gerdin@danderyd.se

Helleblad, Maria - Lärare SV och DEU, Mentor 8C

maria.helleblad@danderyd.se

Hofman, Jessica -  Lärare SV och IDH, Mentor 7C

jessica.hofman@danderyd.se

Holmström, Elinor - Lärare SV, Mentor 9E

elinor.holmstrom@danderyd.se

Isacsson, Henrik - Lärare SO, Mentor 7E

henrik.isacsson@danderyd.se

Jerresand, Lisa - Lärare HKK, Mentor 8F

lisa.jerresand@danderyd.se

Jevring, Cecilia - Lärare ENG, Mentor 9A

cecilia.jevring@danderyd.se

Johansson, Jenny - Lärare Ma/NO, Mentor 8A

jenny.johansson@danderyd.se

Kollberg, Johan - Lärare Ma/NO, Mentor 7B

johan.kollbergohman@danderyd.se

Lagerlöf, Else-Marie - Lärare SV och DEU, Mentor 8F 

else-marie.lagerlof@danderyd.se

Larsson, Stefan - Lärare IDH, Mentor 9B

stefan.larsson2@danderyd.se

Lasses, Stig - Lärare Trä- och metallslöjd

stig.lasses@danderyd.se

Lindblom, Johan - Lärare Ma/NO, Mentor 8C 

johan.lindblom@danderyd.se

Linder, Monika - Lärare SO, Mentor 9C

monika.linder@danderyd.se

Lindström Dixelius, Isabelle - Lärare SO och IDH, Mentor 8B 

isabelle.lindstromdixelius@danderyd.se

Löfving, Rebecka - Lärare SVA

rebecka.lofving@danderyd.se

Norin Odelberg, Helena - Lärare SV och FRA, Mentor 8A

helena.norinodelberg@danderyd.se

Ohlin, Fredrik - Lärare Ma och IDH, Mentor 7C

fredrik.olin@danderyd.se

Pena, Angelina - Lärare SPA, Mentor 8D

angelina.pena@danderyd.se

Rezaei, Aram - Lärare ENG och IDH, Mentor 7F

aram.rezaei@danderyd.se

Sturk, Birgitta - Lärare Ma/NO, Mentor 8F

birgitta.sturk@danderyd.se

Svanberg, Mats - Lärare Ma/NO, Mentor 8D

mats.svanberg@danderyd.se

Svantesson, Ida - Lärare SV, Mentor 7B 

ida.svantesson@danderyd.se

Swahn, Tove - Lärare SPA, Mentor 9B

tove.swahn@danderyd.se

Swanström, Marie - Lärare HKK, Mentor 8B

marie.swanstrom@danderyd.se

Wickman, Alexzandra -Lärare Musik, Mentor 7E

alexzandra.wickman@danderyd.se

Yeghsanian, Rima-Rita - Lärare Bild

rima-rita.yeghsanian@danderyd.se