Till innehållet
Översätt

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation

Övrig personal

Här finner du kontaktuppgifter till skolans övriga personal!

Skoladministration

Anette Wigerfors, Skoladministratör

Anette.Wigerfors@danderyd.se

 

Lärarassistenter/Fast vikarie

Kim Segercrantz, Lärarassistent

Kim.Segercrantz@danderyd.se

Magnus Nilson, Lärarassistent

Magnus.Nilson@danderyd.se

Per Hesselrud, Fast vikarie

Per.Hesselrud@danderyd.se

Peter Falk, Fast vikarie/Resursassisstent

Peter.Falk@danderyd.se

 

Socialpedagog

Joakim Axelsson, Socialpedagog

Joakim.Axelsson@danderyd.se

 

Övriga lärare

Charlotta Anderssson, SVA

Charlotta.Andersson@danderyd.se

Catarina Boström, Slöjd

Catarina.Bostrom@danderyd.se

Jenny Lenfors Räihä, Lärare Sjukhusskolan

Jenny.LenforsRaiha@danderyd.se

Anders Isberg, Lärare Sjukhusskolan & Resurslärare Friberga

Anders.Isberg@danderyd.se

Alexzandra Wickman, Musik

alexzandra.wickman@danderyd.se

 

Resursassistenter

Ingela Jansson, Resursassistent

Ingela.Jansson@danderyd.se

Irene Lennfalk, Resursassistent

Irene.Lennfalk@danderyd.se

Mark Emmoth, Resursassistent

Mark.Emmoth@danderyd.se

 

Restaurangen

Martin Atterlönn, kock och kökschef

Martin.Atterlonn@danderyd.se

Gunilla Lindström, skolmåltidsbiträde

Gunilla.Lindstrom@danderyd.se

Ganimete Kurti, skolmåltidsbiträde

Genimete.Kurti@danderyd.se

Johanna Eriksson, skolmåltidsbiträde

Johanna.Eriksson2@danderyd.se

 

IT och Vaktmästeri

Yuki Yukawa, IT-tekniker

Yuki.Yukawa@danderyd.se

Milad Toubal, Vaktmästare

Milad.Toubal@danderyd.se