Till innehållet
Översätt

Choose language in the dropdown below:

Övrig personal

Här finner du kontaktuppgifter till skolans övriga personal!

Lärarassistenter/Fast vikarie

Kim Segercrantz, Lärarassistent

Kim.Segercrantz@danderyd.se

Magnus Nilson, Lärarassistent

Magnus.Nilson@danderyd.se

Per Hesselrud, Fast vikarie

Per.Hesselrud@danderyd.se

Peter Falk, Fast vikarie/Resursassisstent

Peter.Falk@danderyd.se

 

Socialpedagog

Joakim Axelsson, Socialpedagog

Joakim.Axelsson@danderyd.se

 

Övriga lärare

Charlotta Andersson, SVA

Charlotta.Andersson@danderyd.se

Ann-Charlotte Jacobsson, Slöjd

Ann-Charlotte.Jacobsson@danderyd.se

Jenny Lenfors Räihä, Lärare Sjukhusskolan

Jenny.LenforsRaiha@danderyd.se

Adrian Tingberg, Studion

Adrian.Tingberg@danderyd.se

 

Resursassistenter

Mark Emmoth, Resursassistent

Mark.Emmoth@danderyd.se

Fredrik Ahl, Resursassistent

Fredrik.Ahl@danderyd.se

 

Restaurang

Gunilla Lindström, kock

Gunilla.Lindstrom@danderyd.se

Ganimete Kurti, skolmåltidsbiträde

Genimete.Kurti@danderyd.se

Johanna Eriksson, skolmåltidsbiträde (studieledig vt 24)

Johanna.Eriksson2@danderyd.se

Linda Ifwer, skolmåltidsbiträde

Linda.Ifwer@danderyd.se

 

IT och Vaktmästeri

Milad Toubal, Vaktmästare, IT

Milad.Toubal@danderyd.se

 

 

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Hjälp oss att förbättra danderyd.se

Tack för ditt svar.