Till innehållet
Översätt

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation

Arbetslagen

Här finner du kontaktuppgifter till skolans lärare

ALA

Nina Andersson, Arbetslagsledare & Idh

Nina.Andersson@danderyd.se

Sanna Clarin-Sandén, Sv & Ty

Sanna.Clarin-Sanden@danderyd.se

Andreas Eriksson, Mu

Andreas.Eriksson@danderyd.se

Agnes Enehammar, Eng

Agnes.Enehammar@danderyd.se

Olof Glaas, SO

Olof.Glaas@danderyd.se

Veronica Krieg Hassius, Ma & NO

Veronica.KriegHassius@danderyd.se

 

ALB

Anna Frank Nikolaisen, Arbetslagsledare, Ma & Slöjd

Anna.FrankNikolaisen@danderyd.se

Jane Lambourne, Eng

Jane.Lambourne@danderyd.se

Dimitri Olofsson, Ma & NO

Dimitrios.Olofsson@danderyd.se

Johan Karlsson, NO

Johan.Karlsson@danderyd.se

Jonas Cederquist, SO

Jonas.Cederquist@danderyd.se

Joakim Wold Jakobsson, Idh

Joakim.WoldJakobsson@danderyd.se

Maria Slätt, Sv

Maria.Slatt@danderyd.se

 

ALC

Carina Carlswärd, Arbetslagsledare, Ma & NO

Carina.Carlsward@danderyd.se

Lucia Castanos Puertas, Bild & Sp

Lucia.PuertasCastanos@danderyd.se

Alfredo Riffo Lianza, Eng & Sp

Alfredo.RiffoLizana@danderyd.se

Rebecca Olofsson, Sv & SO

Rebecca.Olofsson@danderyd.se

Weronika Bonnerius, Sv & Fr

Weronika.Bonnerius@danderyd.se

Ola Synnerholm, Hkk

Ola.Synnerholm@danderyd.se

Tatiana Arnberg, NO

Tatiana.Arnberg@danderyd.se

Narges Tjernström, Slöjd

Narges.Tjernstrom@danderyd.se

 

ALD

Amina Harnafi, Arbetslagsledare, Sv & Sp

Amina.Harnafi@danderyd.se

Naeima Taaha, NO

Naeima.Taaha@danderyd.se

Jonas Bengtsson, SO

Jonas.Bengtsson@danderyd.se

Rickard Viklund, Ma

Rickard.Viklund@danderyd.se

Sofia Killander, Ma

Sofia.Killander@danderyd.se

Kristian Berglin, Idh

Kristian.Berglin@danderyd.se

Pernilla Örling, Eng & Sp

Pernilla.Orling@danderyd.se

 

ALE

Christina Knutas, Arbetslagsledare, Sv & Ty

Christina.Knutas@danderyd.se

Anna Klinkert Fransson, Bild & Sv

Anna.Klinkert-Fransson@danderyd.se

Jakob Hillman, Ma & NO

Jakob.Hillman@danderyd.se

Yashar Nasirian, SO

Yashar.Nasirian@danderyd.se

Hugo Ribeiro, Hkk

Hugo.Ribeiro@danderyd.se

Roberto Pita Quepuy, Slöjd

Roberto.PitaQuepuy@danderyd.se

 

ALF

Nina Olin, Arbetslagsledare, Sv & Eng

Nina.Olin@danderyd.se

Anne Hedlund, Ma

Anne.Hedlund@danderyd.se

Sandra Danielsson, Idh

Sandra.Danielsson@danderyd.se

Masi Delavari, NO

Masi.Delavari@danderyd.se

Camilla Rosengart, Sv & Fr

Camilla.RosengartBlad@danderyd.se

 

 

ALG

Malin Paulsson, Arbetslagsledare, Sv & Eng

Malin.Paulsson@danderyd.se

Maria Böök, SO

Maria.Böök@danderyd.se

Madeleine Odin, Ma & NO

Madeleine.Odin@danderyd.se

Vildan Dincbas Renqvist, Ma & NO

Vildan.DincbasRenqvist@danderyd.se