Till innehållet
Översätt

No translation right now

We are experiencing some technical problems with the Google translate functionality at the moment and are investigating.

Arbetslagen

Här finner du kontaktuppgifter till skolans lärare

ALA

Jonas Cederquist, Arbetslagsledare, SO

Jonas.Cederquist@danderyd.se

Sanna Clarin-Sandén, Sv & Ty

Sanna.Clarin-Sanden@danderyd.se

Andreas Eriksson, Mu

Andreas.Eriksson@danderyd.se

Agnes Enehammar, Eng

Agnes.Enehammar@danderyd.se

Johan Karlsson, NO

Johan.Karlsson@danderyd.se

Veronica Krieg Hassius, Ma & NO

Veronica.KriegHassius@danderyd.se

Joakim Wold Jakobsson, Idh & Ma

Joakim.WoldJakobsson@danderyd.se

 

ALB

Anna Frank Nikolaisen, Arbetslagsledare, Ma & Slöjd

Anna.FrankNikolaisen@danderyd.se

Jane Lambourne, Eng

Jane.Lambourne@danderyd.se

Dimitri Olofsson, Ma & NO

Dimitrios.Olofsson@danderyd.se

Olof Glaas, SO

Olof.Glaas@danderyd.se

Maria Slätt, Sv

Maria.Slatt@danderyd.se

Johan Petersson, Idh

johan.petersson@danderyd.se

 

ALC

Carina Carlswärd, Arbetslagsledare, Ma & NO

Carina.Carlsward@danderyd.se

Lucia Castanos Puertas, Bild & Sp

Lucia.PuertasCastanos@danderyd.se

Alfredo Riffo Lianza, Eng & Sp

Alfredo.RiffoLizana@danderyd.se

Rebecca Olofsson, Sv & SO

Rebecca.Olofsson@danderyd.se

Mirna Matijevic Danilovic, Fr

Mirna.MatijevicDanilovic@danderyd.se

Ola Synnerholm, Hkk

Ola.Synnerholm@danderyd.se

Tatiana Arnberg, NO

Tatiana.Arnberg@danderyd.se

Narges Tjernström, Slöjd

Narges.Tjernstrom@danderyd.se

 

ALD

Amina Harnafi, Arbetslagsledare, Sv & Sp

Amina.Harnafi@danderyd.se

Naeima Taaha, NO

Naeima.Taaha@danderyd.se

Jonas Bengtsson, SO

Jonas.Bengtsson@danderyd.se

Rickard Viklund, Ma

Rickard.Viklund@danderyd.se

Esbjörn Roos, Ma

Esbjorn.Roos@danderyd.se

Kristian Berglin, Idh

Kristian.Berglin@danderyd.se

Pernilla Örling, Eng & Sp

Pernilla.Orling@danderyd.se

 

ALE

Christina Knutas, Arbetslagsledare, Sv & Ty

Christina.Knutas@danderyd.se

Anna Klinkert Fransson, Bild & Sv

Anna.Klinkert-Fransson@danderyd.se

Jakob Hillman, Ma & NO

Jakob.Hillman@danderyd.se

Yashar Nasirian, SO

Yashar.Nasirian@danderyd.se

Hugo Ribeiro, Idh & Hkk

Hugo.Ribeiro@danderyd.se

Morgan Stenberg, Slöjd

Morgan.Stenberg@danderyd.se

 

ALF

Nina Olin, Arbetslagsledare, Sv & Eng

Nina.Olin@danderyd.se

Anne Hedlund, Ma

Anne.Hedlund@danderyd.se

Sandra Danielsson, Idh

Sandra.Danielsson@danderyd.se

Masi Delavari, NO

Masi.Delavari@danderyd.se

Camilla Rosengart, Sv & Fr

Camilla.RosengartBlad@danderyd.se

 

 

ALG

Malin Paulsson, Arbetslagsledare, Sv & Eng

Malin.Paulsson@danderyd.se

Maria Sundelius, SO

Maria.Sundelius@danderyd.se

Madeleine Odin, Ma & NO

Madeleine.Odin@danderyd.se

Vildan Dincbas Renqvist, Ma & NO

Vildan.DincbasRenqvist@danderyd.se

Simon Tocclo Lundmark, Mu

Tocclo.Lundmark@danderyd.se

Peter Svanberg, Socialpedagog

Peter.Svanberg@danderyd.se

Ingela Jansson, Resursassisten

Ingela.Jansson@danderyd.se