Till innehållet
Översätt

Choose language in the dropdown below:

Kontakta Annebergsgården

Drönarbilder - Danderyds kommun

Besök oss

Santararavägen 2, 182 48 Enebyberg

Ring oss

Administration 08-568 918 21  måndag-fredag 08.00-16.00

Mejla oss

Kontakta oss via e-post

Avdelningar  

Avdelningarna nås alla dagar 07.00-21.00, personal kan vara upptagen i omvårdnad med boende, ring då lite senare igen.

Avdelningar plan 1 

Eneby: 08-568 918 26
Nora:   08-568 918 27

Avdelningar plan 2

Mörby: 08-568 918 16
Ösby:   08-568 918 28

Nattpersonal

Nattpersonal nås alla nätter kl 21-07 på telefonnummer 08-568 918 25
alternativt 0736-62 78 46.

Gruppchef 

måndag-fredag 08.00-16.00

Monavar Kaviani, 08-568 918 21
Monavar.kaviani@danderyd.se   

Verksamhetschef

måndag-fredag 08.00-16.00

Jessica Backlund Hjorth, 08-568 918 20
Jessica.BacklundHjorth@danderyd.se

Bitr. verksamhetschef

Mikaela Norlund, 08-568 918 19
mikaela.norlund@danderyd.se

Fysioterapeut

Sara Essehorn 08-510 321 39
sara.essehorn@danderyd.se

Arbetsterapeut                                                                     

Linn Atthem 08-568 918 23
linn.atthem@danderyd.se

Sjuksköterska ansvarig plan 1

08-568 918 24 
måndag-fredag kl 08.00-16.00

Sjuksköterska ansvarig plan 2 

08-568 918 31 

måndag-fredag kl 08.00-16.00

Vaktmästare

Martin Hamedi  08-568 918 18
martin.hamedi@danderyd.se
måndag-fredag 12.00-16.00

Kock

Johan Dahle  08-568 918 22
johan.dahle@danderyd.se

måndag-fredag 08.00-15.00

Hitta hit

För att komma till oss på Santararavägen 2 kan du ta buss 604, 613 eller 611. Dessa går förbi på Enebybergsvägen. Hållplatsen heter Enmans väg.

Karta 

Street view och 360 grader