Till innehållet
Översätt

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation

Kontakta Annebergsgården

Besök oss

Santararavägen 2, 182 48 Enebyberg

Ring oss

Administration 08-568 918 21  måndag-fredag 08.00-16.00

Maila oss

Kontakta oss via e-post

Avdelningar  

Avdelningar plan 1, alla dagar  07.00-21.00 personal kan vara upptagen i omvårdnad om boende och ej genast svara. Ring då lite senare igen

Eneby: 08-568 918 26
Nora:   08-568 918 27

Avdelningar plan 2, alla dagar 07.00-21.00 personal kan vara upptagen i omvårdnad om boende och ej genast svara. Ring då lite senare igen

Mörby: 08-568 918 16
Ösby:   08-568 918 28

Nattpersonal

Nattpersonal nås alla nätter kl 21-07 på telefonnummer 08-568 918 25
alternativt 0736-62 78 46.

Om vi inte svarar beror det på att vi är upptagna för tillfället. Lämna namn, telefonnummer och ditt ärende på våra telefonsvarare så ringer vi upp så snart vi kan.

Gruppchef 

måndag-fredag 08.00-16.00 

Monavar Kaviani 08-568 918 21 - monavar.kaviani@danderyd.se

Ann Lavicka 08-568 918 19 - ann.lavicka@danderyd.se

   

Verksamhetschef

måndag-fredag 08.00-16.00

Marika Hofgren 08-568 918 20 - marika.hofgren@danderyd.se

Fysioterapeut

Sara Essehorn 08-510 321 39 - sara.essehorn@danderyd.se

Arbetsterapeut                                                                     

Karin Åsén 08-568 918 23 - karin.asen@danderyd.se

Sjuksköterska ansvarig plan 1

Brigida Montenegro 08-568 918 24 - brigida.montenegro@danderyd.se
måndag-fredag kl 08.00-16.00

Sjuksköterska ansvarig plan 2 

Emelie Bäckstadi 08-568 918 31 - emelie.backstadi@danderyd.se 

måndag-fredag kl 08.00-16.00

 

Vaktmästare

Martin Hamedi  08-568 918 18  - martin.hamedi@danderyd.se
måndag-fredag 12.00-16.00

Kock

Johan Dahle  08-568 918 22  - johan.dahle@danderyd.se

måndag-fredag 08.00-15.00

Hitta hit

För att komma till oss på Santararavägen 2 kan du ta buss 604, 613 eller 611. Dessa går förbi på Enebybergsvägen. Hållplatsen heter Enmans väg.

Karta 

Street view och 360 grader