Till innehållet
Översätt

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation

Kontakta oss

Mailadresser och telefonnummer till kontaktpersoner på Mörbyskolan

Skolledning

Rektor Isabel Rodriguez, 08-568 914 42

isabel.rodriguez@danderyd.se

Biträdande rektor Bengt Axelsson, 08-568 914 43

bengt.axelsson@danderyd.se

 

Expedition

Katarina Anderberg och Annica Dämfors, 08-568 914 40

katarina.anderberg@danderyd.se 

annica.damfors@danderyd.se

 

IT-administratör/Digital Skolutvecklare

Henrik Isacsson, 08-501 320 53

henrik.isacsson@danderyd.se

 

Webbredaktör

Maria Helleblad

maria.helleblad@danderyd.se

 

Vaktmästare

Staffan Welander, 08-568 914 47

staffan.welander@danderyd.se

 

Skolsköterska

Katarina Lindholm, 08-568 914 45

katarina.lindholmstake@danderyd.se

 

Skolläkare

Maria Bergström (kontaktas via skolsköterskan)

 

Kurator

Annica Bennhult, 08-568 914 44

annica.bennhult@danderyd.se